parallax background
کارآمدترين سيستم مديريت آزمون ها تحت وب
parallax background

استانداردها

نرم افزار آزمون آنلاین، سامانه ای است که اجازه می دهد دانش آموزان بتوانند در آزمونهای آزمایشی به صورت آنلاین و از طریق اینترنت شرکت نمایند. دانش آموزان می توانند بر اساس علاقه مندی های خود در آزمون های گوناگون از پیش تعریف شده در سیستم، شرکت نمایند. سیستم آزمون آنلاین ، ابزاری است که به صورت اختصاصی با در نظر گرفتن آخرین اصول امنیتی و فنی روز برنامه‌نویسی شده است و توانایی دارد صدها و هزاران نفر شرکت‌کننده‌ی همزمان را با حداقل امکانات سخت‌افزاری پشتیبانی و مدیریت نماید.

ساختار منعطف و قابل تطبیق مدارس، مراکز و موسسه های آموزشی، دانشگاه های دولتی و غیردولتی و خصوصی، ادارات، سازمان ها و ارگان ها می توانند بدون صرف وقت و هزینه بسیار، آزمون های خود را توسط سامانه ابری آزمون ۳۶۰ مدیریت کنند. مدیریت کلیه مراحل آزمون آزمون ۳۶۰ به شما کمک می کند تا یک آزمون را تعریف کنید، شرکت کنندگان آن را ثبت کنید، پاسخنامه کدینگ خورده و برچسب صندلی و کارت ورود به جلسه آزمون را برای آنها تولید و چاپ کنید. تصحیح خودکار پاسخنامه پس از انجام آزمون، پاسخنامه ها را توسط دستگاه اسکنر، بخوانید و آزمون را تصحیح کنید و کارنامه هر داوطلب را چاپ کنید. صفحه اختصاصی برای هر کاربر آزمون ۳۶۰ برای هر کاربر یک صفحه شخصی می سازد. شما می توانید در صفحه شخصی خود اقدام به ثبت نام داوطلبان کنید و یا نتایج آزمون را به صورت اینترنتی به داوطلبان اعلام نمایید. بانک سئوال سئوالات آزمون را با امکانات پیشرفته ای نظیر پیوست عکس، فیلم، صدا، فرمول نویس و جدول به تفکیک درس و موضوع ثبت کنید و دفترچه آزمون را چاپ کنید. برگزاری آزمون آنلاین آزمون های تعریف شده در سیستم را به صورت آزمون آنلاین در پنل کاربری خود برگزار کنید. سئوالات آزمون آنلاین در بانک سئوال نرم افزار تعریف و ثبت خواهند شد.
اولین و کامل ترین مجموعه نرم افزار طراحی آزمون آنلاین تحت وب بومی با امکانات گسترده در شرایط سخت کرونا مخصوص دانشگاه ها و مراکز آموزشی, با سامانه آزمون آنلاین تدبیر سیستم ایرانیان دانشجویان به صورت انلاین ولی مشابه شرایط زنده از طریق وب کم و صدای محیط دانشجو و صدای مراقب لحظه به لحظه کنترل می شوند(در صورت نیاز و سفارش دانشگاه قابلیت افزوده شدن دارد) در صورت تشخیص مراقب امتحان دانشجو می تواند تعلیق شده و در صورت بخشش دوباره امتحان دانشجو باز شود امکان چت کردن دانشجو با مراقب مورد نظر و پرسش سوالات در مورد امتحان که مراقبین می توانند به صورت صوتی پاسخ دانشجو را بدهند مراقبین این امکان را دارند که هر لحظه از دانشجو بخواهند از طریق گوشی یا وب کم دستگاه خود اطراف را نشان دهند علی رغم اینکه صدای محیط اطراف دانشجو قابل شنود بوده و از لحظه شروع امتحان صفحه نمایش دانشجو ضبط می شود و توسط ابزاری که بومی شرکت می باشد در حین امتحان دانشجو نمی تواند هیچ یک از برنامه های داخل کامپیوتر خود را اجرا نماید کاملا قفل خواهد بود. در زیر با امکانات بهترین سیستم برگزاری آزمون آنلاین آشنا شوید.


به امکانات بیشتری نیاز دارید؟


قیمت پایین در کنار کیفیت بالا


به منظور استفاده بیشتر دانش آموزان، دبیران و مدارس در سراسر کشور از خدمات سامانه آنلاین آزمون یار تعرفه های خدمات آزمون ساز و بانک سوالات با نازلترین قیمت ارائه می شود.

درآمدزایی


سامانه آنلاین آزمون یار به منظور درآمدزایی دبیران، مشاوران، مدارس و آموزشگاه های سراسر کشور شرایطی فراهم آورده تا بتوانند از طریق برگزاری آزمون آنلاین تستی از دانش آموزان و مخاطبان خود کسب درآمد کنند به این صورت که پنل اختصاصی برگزاری آزمون آنلاین با نام و ظاهر دلخواه شما در اختیارتان قرار داده می شود و از این طریق می توانید از دانش آموزان خود آزمون آزمون برگزار کنید و بابت شرکت در آزمون وجه دریافت کنید که این وجه به حساب شخصی شما واریز می گردد.

سفارش وبسایت